Sayın CVS Site Ziyaretçisi, 

CVS - Dinç Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. kullanıcılarının gizlilik haklarını korumak için aşağıdaki kuralları uygulamaktadır.

Sitemizden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz aşağıda belirtilen sınırlı durumlar dışında başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. 

Sitemizde doldurdurulan formlar ile toplanan bilgiler üçüncü şahıslara verilmeyecektir. Ancak bu bilgiler tarafımızca kampanya, ürün tanıtımı ve duyurularını göndermek ve müşteri profili belirlemek amacıyla kendi bünyemizde kullanabilecektir.

CVS - Dinç Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti.  burada belirtilen şartları ve kuralları değiştirme hakkını saklı tutar. 

 

Sınırlı ve Zorunlu Durumlar

Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. yetkili hukuki otorite tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uymak; Dinç Elektronik San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından kullanıcılara beyan edilen "Üyelik Sözleşmesi"'nin ve diğer sözleşmelerin gereklerini yerine getirmek ve bunları uygulamaya koymak amacıyla; Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütümü amacıyla kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi; Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, internet sitesinden ve mağazamızdan yapacağınız alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır.

 

Gizlilik & Güvenlik (3D Secure & Ssl)


Ödemeleriniz sırasında maksimum güvenliğin sağlanabilmesi için, ödeme trafiğini sorunsuz bir şekilde sağlamada "3D SECURE" kullanmaktayız. Ödemelerin gerçekleştirilmesi için gerekli bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi vb. bilgiler tarafımızca saklanmamaktadır. Bu bilgiler aracısız olarak anlaşmalı olduğumuz bankalara aktarılmaktadır.

Bilgilerin aktarımı 128-bit SSL Şifreleme ile gerçekleşmektedir.

Web sitesinin SSL sertifikasını doğrulamak için adres çubuğundaki kilit simgesine bakabilirsiniz.


3D Secure Nedir?

VISA tarafından geliştirilen 3-D Secure protokolü Mastercard tarafından da kabul edilmiş, bir uygulama şartı olarak getirilmiştir.
Uluslararası Güvenlik Platformu, sanal alışveriş işlemlerinin güvenliğinin arttırılmasi için Visa tarafından geliştirilmiş en gelişmiş sistemdir. Sistemin Visa kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına "Verified by Visa", MasterCard kredi kartları kullanımı için hazırlanan uygulamasına ise "SecureCode" isimleri verilmektedir.
Sistem uyarınca, sanal ödeme işlemi sırasında müşteriye bankası tarafından ödeme şifresi sorulmakta ve böylece kart sahibinin kimligi doğrulanmaktadir. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır. 

Sitemize girilen bilgilerin ve işlermlerin güvenliği için  gerekli önlemler  bilgi ve işlemin mahiyetine göre sorunsuz bir alışverişin gerçekleşmesi için veri tabanına alınır ve kaydedilir. Üyeye özel hiç bir bilgi kesinlikle  üçüncü şahıslara iletilmeyeceği gibi başka bir üyenin diğer üyelerin bu bilgilerini görmesi ve kayıt altına alması imkansızdır.