HAKKIMIZDA

Dinç Elektronik bünyesinde, tamamen yerli bir marka ortaya çıkarmak amacıyla 2002 yılında CVS kuruldu. İlk yılllarda ağırlıklı olarak telefon sektöründe hizmet veren CVS, kaliteli ürün politikası, tüketiciye verdiği önem ve hizmet anlayışı ile kısa sürede sektöründe ön plana çıkmaya başladı ve ürün çeşitlerini arttırdı. İSTOÇ’ta bulunan genel merkez ve teşhir alanının yanı sıra Halkalı’daki 7500 metrekarelik üretim, depolama ve lojistik merkezinin ve Gebze’deki 4000 metrekare depolama alanının faaliyete geçmesi ile telefon sektörünün yanı sıra Küçük Ev Aletleri, Kişisel Bakım Ürünleri ve Ev Elektroniği ve Bilgisayar Bileşenleri üzerine de her ihtiyaca cevap verebilecek ürünler sunmaya başladı.

Bugün, tost Makinesindan saç şekillendiricilere, bilgisayar bileşenlerine kadar 400’den fazla ürün çeşidi ile büyük bir aile ve marka olan CVS, Türkiye’nin her köşesine yayılmış 300’den fazla yetkili servisiyle, 16 ülkeye ihracatıyla, yıllık 3 milyon adetlik satış rakamıyla sektöründe önemli bir yere geldi.

2012 yılında Home Collection serisi ile seramik ve çelik mutfak ürünleri gamında da estetik ve nitelikli çeşitlerle tüketiciye ulaşan CVS, Gebze’de yeni inşa edilen fabrika ve tesislerinde ürün ve hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak ülkemizin üretimine ve istihdamına katkıda bulunmayı hedefliyor.

Her zaman yüzde yüz yerli, kaliteli, güvenilir, tercih edilir bir marka olmayı hedefleyen CVS, hızla gelişen teknolojinin gereklerini aynı hızda karşılamak ve kullanmanın yanı sıra samimi insan ilişkilerini, dürüstlük ve güvenilirliği en önemli planda tutmaya özen gösterdi. Düzenli artan ihracatı ve satış rakamları, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve geniş ürün yelpazesi ile CVS: Her Eve Lazım…

MİSYONUMUZ

Fikirlerimiz, ürünlerimiz, iş yapma biçimimiz ve felsefemizle tüm müşterilerimizin yaşam kalitesini yükseltmek.

VİZYONUMUZ

Var olduğumuz her noktada; sevilen, beğenilen, özenilen, tavsiye edilen bir marka olarak müşterilerimizin aklında yer edip, kalbini kazanmak.